KKTC Spor Dairesi Müdürlüğü - Piyangolar Birimi

Ocak Haberleri

Devlet Piyangosu çekilişi gerçekleşti

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Spor Dairesi Piyangolar Birimi tarafından gerçekleştirilen Devlet Piyangosu’nun çekilişi bu akşam yapıldı. 8 Ocak 2017 tarihli Devlet Piyangosu çekilişinde büyük ikramiye olan 200.000 TL, “43058” numaralı bilete isabet etti.

Devlet Piyangosu’nun bu akşam heyecanla beklenen çekilişinde 200.000 TL’lik büyük ikramiye Lefkoşa bölgesinde satılan “43058” numaralı bilete isabet etti. Genç TV’den canlı yayında çekilen Devlet Piyangosu’nun büyük ikramiyesinin bileti, Lefkoşa bayisi Hasan Okur tarafından satıldı.

Resmi sitemizden biletlerinizi kontrol etmeden atmayınız
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Spor Dairesi Piyangolar Birimi’nin resmi web sitesi olan www.kktcpiyangolar.com adresinden tüm çekiliş sonuçlarına ve güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca resmi adresimizden biletlerinizi kontrol etmeden atmayınız.

Talihliler ikramiyelerini almaya devam ediyor

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Spor Dairesi Piyangolar Birimi tarafından gerçekleştirilen Devlet Piyangosu’nun 31 Aralık 2016 Yılbaşı Özel Çekilişi’nde “161505” numaralı bilete isabet eden 1 Milyon TL’lik büyük ikramiye talihlisi belli oldu.

Piyangolar Birimi Lefkoşa bayisi Taşer Kanlı tarafından satılan bilete isabet eden ikramiye, ismini vermek istemeyen talihlisi 1 Milyon TL’lik ikramiyesini KKTC Spor Dairesi Piyangolar Birimi sorumlusu Tigin Kişmir’in elinden aldı.

50.000TL Mağusa’da
Yılbaşı Özel Çekilişi’nde diğer ikramiyelerden olan 50.000TL’lik “190642” nolu bilet Mağusa bayi Hasan İpekçioğlu tarafından satıldı ve yüzü gülen vatandaşımız Hüseyin Akıncı oldu.

10.000TL’lik küçük ikramiyelerden olan şanslı biletlerden biri olan “190642” Girne bayi Remziye Ömer Şahin, diğeri ise “078203” numaralı bilet Lefkoşa bayi İbrahim Üçokka tarafından satıldı ve vatandaşlarımız ikramiyelerini teslim aldı.